اخذ PDUs برای شما

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

تمدید مدرک PMP و کسب 60 واحد توسعه حرفه‌ای (PDU) در هر چرخه سه‌ساله یکی از دغدغه‌های بسیاری از دارندگان مدارک حرفه‌ای موسسه PMI می‌باشد. برنامه کاری فشرده مدیران پروژه حرفه‌ای و گرفتاری‌های روزمره و تمام‌نشدنی شغلی در ایران یا سایر کشورها، فرصت برنامه‌ریزی در خصوص تمدید مدرک PMP را از آنان سلب می‌نماید. از سوی دیگر تغییرات اخیر (دسامبر 2015) در سیستم CCR موسسه مدیریت پروژه آمریکا هرچند طیف انتخاب‌های پیش رو را متنوع‌تر از پیش نمود، امّا درعین‌حال موجب سردرگمی تعداد بسیاری از دارندگان مدرک PMP گردیده است.
معرفی خدمات MyPDU
موسسه توسعه و آموزش فصل به پشتوانه کارنامه کاری خود در حوزه خدمات آموزشی و مشاوره شغلی مدیریت پروژه و بر اساس شناخت دقیق از نیازمندی‌ها و آزمون PMPدل‌مشغولی‌های مدیران پروژه حرفه‌ای (یا PMP ها)، خدمات ویژه‌ای را تحت عنوان MyPDU به آنان پیشنهاد می‌نماید. در قالب این خدمات، تنها با پرداخت 2 دلار به ازای هر PDU، فرآیند شناسایی، اخذ و ثبت PDU های موردنیاز شما مدیریت‌شده و در هر سیکل سه‌ساله مدرک PMP شما بدون هیچ‌گونه تردیدی، تمدید می‌گردد! انتخاب تعداد PDU های موردنیاز هر فرد، کاملاً بر عهده وی می‌باشد و می‌تواند از یک تا 60 واحد PDU را سفارش دهد.
شرح خدمات
در قالب خدمات مذکور، کلیه فرآیندهای شناسایی فرصت های بروز رسانی دانش و تجربه مدیریت پروژه، بررسی انطباق پذیری آن ها با دستورالعمل های کسب PDU، ثبت درخواست های اخذ PDU و اخذ تاییدیه های مربوطه، رسیدگی به امور مربوط به تمدید مدرک و پرداخت هزینه های مربوطه توسط موسسه فصل و به نمایندگی از مشترک انجام می گردد. به عبارت دیگر مشترک تنها دسترسی پروفایل خود در سایت رسمی PMI را در اختیار موسسه فصل قرار می دهد و صرفاً با مشارکت در برخی رویدادهای آموزشی آنلاین (بدون نیاز به حضور فیزیکی) مانند وبینارها (و بدون نیاز به پرداخت هر گونه هزینه اضافی)، ضمن بروز رسانی دانش و مهارت هایش، به امور روزانه شغلی وحرفه ای خود می پردازد.
سایر پرداخت ها
تعرفه خدمات MyPDU (دو دلار به ازای هر PDU) دربرگیرنده کلیه هزینه های مورد نیاز جهت مدیریت و برنامه ریزی چرخه تمدید عضویت مدرک حرفه ای مشترک می باشد و هزینه های مربوط به عضویت سالانه در PMI (اختیاری) و تمدید مدرک سه سالانه (الزامی) جداگانه محاسبه و دریافت خواهد شد. لازم بذکر است که در صورت خرید اشتراک کامل (به میزان 60 واحد PDU)، کارمزد انتقال هزینه های مذکور به عنوان تخفیف ویژه در نظر گرفته می شود.
تخفیف ویژه
برای آن دسته از مشترکین این خدمات، که کلیه 60 واحد PDU را از طریق این سرویس دریافت نمایند، هیچ گونه کارمزدی در خصوص انتقال هزینه های ارزی عضویت در PMI و تمدید گواهینامه نیز دریافت نخواهد شد و با تخفیفی معادل 150 هزار تومان، تنها با پرداخت 120 دلار کلیه خدمات صفر تا صد Managed-PDU را دریافت خواهند نمود.
توضیحات تکمیلی
از آنجا که برخی از گزینه های اخذ PDU خدمات MyPDU، مستلزم مشارکت فرد در یک فعالیت مشخص (مانند مشاهده وبینار، گوش دادن به فایل صوتی، مطالعه مقاله و امثالهم) می باشد، مشترک متعهد می شود حداکثر حمایت خود را در قالب مشارکت فعال در فعالیت های مذکور ارائه نماید. لازم بذکر است که هیچگونه هزینه اضافی بابت ثبت نام یا مشارکت در فعالیت (های) مذکور از مشترک دریافت نخواهد شد و این تعهد صرفاً با هدف بروز شدن خدمات گیرنده بر اساس آخرین دستاوردهای حوزه مدیریت پروژه اخذ می گردد.

اطلاعات بیشتر درباره آزمون PMP

اطلاعات بیشتر درباره آمادگی آزمون PMP

بالا