مقالات و اخبار مدیریت پروژه براساس استاندارد PMBOK و آزمون PMP

تغییرات استاندارد پمباک ویرایش ششم (PMBOK 6th)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

تغییرات استاندارد پمباک ویرایش ششم (PMBOK 6th)، انجمن مدیریت پروژه آمریکا (PMI)، بصورت معمول هر 4 الی 5 سال، نسخه جدید از کتاب راهنمای پیکره دانش مدیریت پروژه ارائه می نماید که در آخرین نسخه آن (ویرایش ششم) در تابستان 1396 منتشر می شود.

ادامه: تغییرات استاندارد پمباک ویرایش ششم (PMBOK 6th)

ویدیو کست مراحل تکمیل PMP Application Form

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.88 (4 Votes)
ویدیو کست مراحل تکمیل PMP Application Form

راهنمای تصویری آموزشی مراحل تکمیل فرم PMP Applicationمتاسفانه از بسیاری داوطلبین شنیدم که برخی از افراد و موسسات در ایران، برای تکمیل فرم آزمون پی ام پی (PMP Application Form ) مبالغی را از داوطلبین دریافت می کنند .بر خود واجب دانستم که با راهنمایی گام به گام شما داوطلب گرامی، جلوی این کار غیر حرفه ای را بگیرم .  برای تکمیل فرم PMP Application ، نیاز است شما 2 مرحله را طی نمایید که من برای هر 2 مرحله ویدیویی…

ادامه: ویدیو کست مراحل تکمیل PMP Application Form

متدلوژی مدیریت پروژه ترکیبی (Hybrid Project Management Methodology)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)
متدلوژی مدیریت پروژه ترکیبی (Hybrid Project Management Methodology)

متدلوژی مدیریت پروژه ترکیبی (Hybrid Project Management Methodology)

Several months ago, I had a consultancy meeting with one of my clients in the telecommunication sector. A meeting with the PMO manager and his crew was about selecting the right and sufficient project management methodology for the PMO department. They had been using a methodology that was developed using A Guide to the Project Management Body of Knowledge (PMBOK® Guide)—Fourth Edition for three years. The company has more than 5,500 people and 30…

ادامه: متدلوژی مدیریت پروژه ترکیبی (Hybrid Project Management Methodology)

شبیه ساز مونت کارلو (Monte Carlo) چیست؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)
شبیه ساز مونت کارلو (Monte Carlo) چیست؟

هنگامی که مدیر پروژه درگیر مدیریت ریسک است باید از شبیه سازی مونت کارلو (Monte Carlo) آگاه باشد. شبیه سازی مونت کارلو یک تکنیک تجزیه و تحلیل است که برای کمیت ریسک از آن استفاده می شود و سطح ریسک های پروژه را در نهایت مشخص می کند.
این ابزار یکی از مهم ترین تکنیک در مدیریت ریسک است. با این حال، شما شرح مفصل از این تکنیک در بسیاری از کتاب های آزمون PMP و مرجع نخواهید دید.
مهمترین مراجع…

ادامه: شبیه ساز مونت کارلو (Monte Carlo) چیست؟

بالا