معرفی مدرک PfMP

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

معرفی مدرک PfMP و آزمون PfMP . اگر مدیریت پروژه و مدیریت طرح حوزه هایی متمرکز بر انجام دادن درست کارها در سازمان می باشند؛ مدیریت پورتفولیو بر انجام دادن کارهای درست تمرکز می کند. مدیریت پورتفولیو یا سبد پروژه تلاش دارد تا انتخابی صحیح از پروژه ها و طرح های منطبق بر نیازها، استراتژی و اولویت های سازمان را در اختیار شما قرار دهد. از این رو مدیران پورتفولیو تلاش می کنند تا با ایجاد سبدی از پروژه ها، طرح ها و سایر کارها در سازمان دستیابی به اهداف استراتژیک سازمان را میسر سازند.

با در نظر گرفتن جایگاه این کارکرد حساس که عموماً در سطوح مدیران راهبردی، مدیران عامل و مدیران ارشد اجرایی سازمان ها انجام می پذیرد، فراگیری دانش، بینش و مهارت های مربوطه می تواند کمک شایانی به هدفمند نمودن فرآیندهای مدیریت پورتفولیو نماید. این برنامه آموزشی شما را آماده قرارگرفتن در این جایگاه خطیر می نماید.
کارگاه عملی مدیریت سبد پروژه ها، کارگاهی تعاملی در جهت بکارگیری عملی ابزارها و فرآیندهای مدیریت سبد پروژه ها می باشد که بر خلاف بسیاری از گزینه های آموزشی رایج، توسعه و بهبود مهارتهای رهبری و مدیریتی شرکت کنندگان را هدف قرار داده است. این کارگاه آموزشی، ویژه مدیران ارشدی است که درگیر تدوین سبد پروژه های سازمان، راهبری و هدایت سازمان در مسیر برنامه استراتژیک و تخصیص بودجه های سالانه بر اساس اولویت های سند راهبردی سازمان می باشند.

یش نیازها

- زبان انگلیسی در سطح متوسط
-داشتن مدرک لیسانس (رشته تحصیلی مهم نیست)
-چهارسال (6000 ساعت) کار مرتبط با مدیریت طرح (لزوما به معنی مدیر طرح بودن نیست و منظور در طرح دخیل بودن است)
- گذارندن دوره مدیریت پروژه به میزان 35 ساعت (جهت اطلاع از تقویم دوره ها اینجا را کلیک نمائید)
هزینه آزمون
- مبلغ 139 دلار آمریکا بابت عضویت یکساله در موسسه مدیریت پروژه آمریکا
- مبلغ 800 دلار آمریکا بابت آزمون

اطلاعات تکمیلی در مورد آزمون PfMP ، دوره آمادگی آزمون PfMP 

بالا